Zaplecze konferencyjne Narodowego Centrum Żeglarstwa AWFiS Gdańsk gwarantuje optymalne warunki do realizacji planowanych przez Państwa szkoleń. Praktyczna możliwość dowolnej konfiguracji sali wykładowej za pomocą nowoczesnego systemu ścian dźwiękochłonnych zapewnia niezbędny komfort pracy zarówno w małych grupach jak i przy organizacji kilkudziesięcioosobowych konferencji.
W budynku NCŻ znajduje się również hotel i tawerna żeglarska zapewniające nocleg i wyżywienie uczestnikom szkoleń. Nowoczesna infrastruktura (możliwość organizacji imprez towarzyszących takich jak szkolenie żeglarskie czy regaty, dostęp do kompleksu odnowy biologicznej) w połączeniu z niepowtarzalna lokalizacją i atmosferą żeglarskiej mariny sprawią, że Państwa pobyt poza aspektem szkoleniowym na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Opis standardu i wyposażenia sal:
-klimatyzacja
-nagłośnienie wysokiej klasy
-oświetlenie światłem dziennym
-komfortowe oświetlenie projektowane specjalnie dla sal konferencyjnych zapewniające podział na strefy i regulacje oświetlenia za pomocą ściemniaczy
-stoły (ustawienie „szkolne” lub w „podkowę”)
-komputer, ekran, rzutnik multimedialny
-tablice
-flipchart

Sala seminaryjna:
Wygodna i elegancka sala zapewniająca wysoki standard i prestiż spotkań stwarza idealne warunki do organizacji wewnętrznych szkoleń, posiedzeń i narad dla grup biznesowych. Na Państwa życzenie może zostać dodatkowo wyposażona w ekran plazmowy 42”

Przykładowe ustawienie sali:
Zastosowanie nowoczesnego systemu ruchomych ścian dźwiękochłonnych pozwala na każdorazowe dostosowanie sali do Państwa potrzeb. Możliwość podziału dużej sali na trzy mniejsze stwarza nieograniczone możliwości do kreowania ciekawych i efektywnych spotkań.
Proponujemy Państwu wybór jednego z trzech ustawień:
-ustawienie „teatralne” – gwarantuje maksymalną ilość miejsc;
-ustawienie „w podkowę” – zapewnia kontakt wzrokowy pomiędzy uczestnikami szkolenia, pomaga w integracji grupy, polecane szczególnie do zajęć o charakterze warsztatowym;
-ustawienie „szkolne” – ustawienie z wykorzystaniem stołów i krzeseł zwróconych w kierunku prowadzącego pozwala na wygodne notowanie i uczestnictwo w wykładzie.

- rzutnik multimedialny za dodatkową opłatą na zamówienie: 30 zł / godzina, 200 zł / dzień
- ekran plazmowy 42” za dodatkową opłatą na zamówienie